Головне управління статистики
у Чернігівській області
RSS Контакти Зворотній зв'язок Розсилка новин
Новини Респондентам Для громадськості Для ЗМІ Статистична інформація Публікації Експрес-випуски Анкетні опитування Населення України

Населення та міграція

Замовити публікації даного розділу можна за телефонoм
(0462) 676-423
Статистична інформація
Експрес-випуски


Статистичний збірник
«Чисельність наявного населення Чернігівської області»

Збірник містить розрахункові дані про чисельність наявного населення в області, районах, містах, селищах міського типу та кількість адміністративно-територіальних одиниць області.

Уміщено інформацію про чисельність наявного населення в регіонах України.

    Кількість стор. - 29
Статистичний збірник Чисельність наявного населення Чернігівської області 2021( .zip, 1.3 Мб )
     Архів
Статистичний збірник
«Розподіл постійного населення Чернігівської області за статтю та віком»

Збірник містить розрахунки (оцінки) чисельності постійного населення за статтю та віком на 1 січня 2022р. (за однорічними, п’ятирічними та окремими віковими групами). Збірник уміщує розрахункові показники середнього та медіанного віку населення, демографічне навантаження на осіб у віці 15–64 та 16–59 років тощо. Дані наведено по області, у розрізі районів, окремо в міській та сільській місцевості.

    Кількість стор. - 34
Cтатистичний збірник "Розподіл постійного населення Чернігівської області за статтю та віком на 1 січня 2022 року( .zip, 1.2 Мб )
     Архів
Статистичний збірник
ДЕМОГРАФІЧНИЙ ЩОРІЧНИК «НАСЕЛЕННЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – 2021»

У щорічнику висвітлено дані про чисельність та склад населення за статтю та віком, його розміщення на території області, основні показники, що характеризують процеси відтворення населення (народжуваність, смертність, шлюби та розірвання шлюбів), міграційного руху. Більшість даних подано в динаміці за ряд років у цілому в області, у розрізі районів. Наведено дані про загальні демографічні показники в регіонах України, а також у країнах Євросоюзу. Уміщено дані про кількісний та якісний склад домогосподарств Чернігівщини за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств

    Кількість стор. - 95
Демографічний щорічник "Населення Чернігівської області - 2021( .zip, 1.8 Мб )
     Архів