x
Президент України Верховна Рада України
Конституційний суд України Рада національної безпеки і оборони України

Державна служба статистики України

Інші органи виконавчої влади

Держстат України Головне управління статистики
у Чернігівській області

 RSS  Контакти  Зворотній зв'язок  Розсилка новин
Новини Респондентам Для громадськості Для ЗМІ Статистична інформація Публікації Експрес-випуски Анкетні опитування Населення України

До уваги
голів районних рад, голів та секретарів сільських (селищних) рад!


Компанія ПАТ "Інформаційно-аналітична агенція "Статінформконсалтинг" продовжує реалізацію проекту із запровадження автоматизованого програмного комплекту "Погосподарський облік для сільських, селищних рад" на території України.

Основним призначенням даного комплексу є отримання на основі інформації, занесеної з книг погосподарського обліку в базу даних, яка є їхнім комп'ютерним аналогом, зведених звітів по ряду показників в автоматичному режимі в цілому по сільській (селищній) раді, вести облік населення, житлового фонду, що належить громадянам на правах особистої власності, наявності в них худоби, сільськогосподарської техніки, земельних наділів, формувати реєстр виборців, а також формувати та видавати різного виду документи, довідки та аналітичні таблиці.

Таким чином вказаний програмний комплекс є автоматизованим робочим місцем секретаря, діловода, паспортиста, бухгалтера і землеврядника і вирішує питання підвищення рівня і якості праці в сільських, селищних радах.

Програмний комплекс "Погосподарський облік для сільських, селищних рад" розроблений на основі "Інструкції з ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах", затвердженої Наказом Державного комітету статистики України від 05.01.2011 №9/18747. У відповідності до наказу Державної служби статистики України №340 від 24.11.2015 року та рекомендацій департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища Держстату ПАТ ІАА "СТАТІНФОРМКОНСАЛТИНГ" доопрацьовано програмне забезпечення ПК "Погосподарський облік для сільських, селищних рад". Також програмний комплекс може бути доопрацьований на підставі пропозиції замовника.

Інформацію щодо порядку впровадження комплексу, проектів договорів, вартості виконаних робіт Ви можете отримати безпосередньо у відокремленому підрозділі, або Головному управлінні статистики у Чернігівській області (м.Чернігів, 14000, вул.Гонча, 37, тел. для довідок: 67-50-79, або 67-65-66).