x
Президент України Верховна Рада України
Конституційний суд України Рада національної безпеки і оборони України

Державна служба статистики України

Інші органи виконавчої влади

Держстат України Головне управління статистики
у Чернігівській області

 RSS  Контакти  Зворотній зв'язок  Розсилка новин
Новини Респондентам Для громадськості Для ЗМІ Статистична інформація Публікації Експрес-випуски Анкетні опитування Населення України

Шановні респонденти!

podannya

 

 

Завдяки скоординованій співпраці й міжвідомчій взаємодії Держстату та Мінагрополітики в Державний аграрний реєстр (ДАР) додано нову функцію, яка полегшить подання звітності сільськогосподарським підприємствам.

Тепер користувачі ДАР можуть швидко й зручно заповнити та подати електронну звітність до органів статистики за формами: № 29-сг (річна) "Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів, ягід і винограду", № 24-сг (місячна) "Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин".

Для цього потрібно знайти на панелі навігації Кабінету агровиробника у ДАР https:/www.dar.gov.ua/розділ “Електронні документи” та перейти на сторінку “Шаблони”. Після обрання звітного періоду та типу звіту система згенерує новий електронний документ. Заповнений документ можна зберегти як чернетку або одразу підписати за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та надіслати до органів державної статистики.

Детальна інструкція із подання звітів до органів статистики за формою № 29- сг та №24-сг доступна за посиланням: http://surl.li/oxtlf. Цифровізуємося разом!