Головне управління статистики
у Чернігівській області
RSS Контакти Зворотній зв'язок Розсилка новин
Новини Респондентам Для громадськості Для ЗМІ Статистична інформація Публікації Експрес-випуски Анкетні опитування Населення України

Умови надання статистичної інформації


Статистична інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Чернігівській області (www.chernigivstat.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але в разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитися посилання на джерело отримання даних - "За даними Головного управління статистики у Чернігівській області".

Головне управління статистики у Чернігівській області відповідно до Каталогу статистичних видань здійснює підготовку та випуск значної кількості статистичних збірників та бюлетенів.

Отримати довідкову інформацію, ознайомитись із статистичними виданнями та придбати їх можна у відділі поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики у Чернігівській області за адресою: 14000, м.Чернігів, вул.Гонча, 37, кімната 106, тел. 676-423. Режим роботи: з 8.00 до 17.00, перерва на обід з 13.00 до 14.00, вихідні - субота, неділя.

За безготівковим розрахунком статистичні публікації можна придбати, а також замовити ті, що плануються до друку.

Оплату можна здійснити також через банк по квитанції, або через касу бухгалтерії Головного управління статистики.

Неопубліковану статистичну інформацію можна замовити на платній основі у відділі поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики у Чернігівській області (тел.: 676-423, факс: 675-027).

Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюється на підставі статті 24 Закону України "Про державну статистику" та постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 8 листопада 2000 року № 1659.

Для оформлення замовлення щодо надання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати лист-запит (поштою або факсом), складений у довільній формі. У запиті треба чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, регіонами, організаційними формами тощо), період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обов'язково вказати:

- для юридичних осіб-замовників інформації - назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;

- для фізичних осіб - прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

Для проведення розрахунків Головним управлінням статистики готується відповідний пакет документів (договір, акт виконаних робіт, рахунок-фактура). Оплата вартості послуг із підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки.

Органи державної статистики здійснюють ведення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ): на державному рівні - Держстат України, на територіальному рівні - Головне управління статистики у Чернігівській області (довідки за телефоном: 675-086).