Прес-випуск

 

До Дня працівників харчової промисловості

 

Харчова промисловість Чернігівщини забезпечує населення широким асортиментом м’ясної, молочної, борошномельно-круп’яної, хлібопекарської продукції, кондитерськими виробами та напоями. В області виробляється 6% від загального обсягу виробництва в Україні сичужних та плавлених сирів, понад 2% вершкового масла.

У січні–серпні 2017р. на підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів працювало 8 тис. осіб штатних працівників, або майже четверта частина (22%) працюючих у промисловості.

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували промислової  продукції (товарів, послуг) майже на 8 млрд.грн.

З початку року підприємствами вироблено 675 тис.дал натуральних мінеральних газованих вод, 355 тис.дал безалкогольних напоїв, 16 тис.т борошна, 14 тис.т хліба та хлібобулочних виробів, 7 тис.т круп, 6 тис.т нерафінованої соняшникової олії, 5 тис.т рідкого обробленого молока, 5 тис.т сичужних та плавлених сирів,  3 тис.т молока і вершків сухих, 2 тис.т вершкового масла, 2 тис.т м’яса великої рогатої худоби, майже 2 тис.т м’яса свиней, 1 тис.т ковбасних виробів.

У січні–червні 2017р. підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за рахунок усіх джерел фінансування освоїли більше половини капітальних інвестицій промисловості, або 279 млн.грн. Станом на 1 липня 2017р. на підприємствах зосереджено 337 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). Інвестиції надійшли з 10 країн світу, найбільше з Великої Британії, Вірґінських островів (Брит.) та Польщі.

 

Кривошеєва 676530