Прес-випуск
Капітальні інвестиції в області за 9 місяців 2016 року
За 9 місяців 2016р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 2992 млн.грн капітальних інвестицій, що на 40% більше, ніж рік тому. Майже всі вони вкладені в матеріальні активи. На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентаря спрямовано 60% інвестицій, у житлові та нежитлові будівлі – 19%, транспортні засоби – 11%, інженерні споруди – 5%.
Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (81% загального обсягу). Частка коштів населення, використаних на будівництво житла, склала 4%. За бюджетні кошти освоєно 7% усіх інвестицій.
Найбільше (43%) капітальних інвестицій використано в сільському, лісовому та рибному господарстві, 34% – підприємствами промисловості, 10% – будівництва.
Суттєві обсяги коштів інвестовано підприємствами обласного центру – 19% загального обсягу, м.Прилук – 18% та Ічнянського району – 9%.
У розрахунку на одну особу населення області освоєно 2872 грн капітальних інвестицій. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно в м.Прилуках (9272 грн), найменше – у Н.-Сіверському районі (522 грн).
Калініна 774892