Прес-випуск

 

Про роботу промисловості м.Чернігова за 2014 рік

 

У 2014р. підприємствами міста було реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 6,1 млрд.грн., що складає 37,4% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 28,7% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 8,8% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 5,2% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 4,1% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 46,8%.

Обсяг реалізації  в  розрахунку на 1 особу населення склав 20,7 тис.грн.  (по  області – 15,3 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 690,4 млн.грн., або 11,3% від загального обсягу реалізованої промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (30,3%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (29,4%), виробництва харчових продуктів та напоїв (21,5%).

Порівняно із 2013 роком підприємствами міста більше вироблено  постільної білизни, взуття, паперу та картону, керамічної невогнетривкої цегли, окремих видів меблів; менше – вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, ящикових піддонів, елементів конструкцій збірних для будівництва, ручних інструментів, вогнегасників, світлофорів, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин, автобусів.

Серед харчових продуктів більше, ніж у минулому році, вироблено свіжої чи охолодженої свинини, ковбасних виробів, джемів, желе фруктових, борошна, круп, пряників та виробів аналогічних, макаронних виробів, шоколаду та продуктів, що містять какао, виробів кондитерських цукрових, горілки та настоянок; менше – м'яса великої рогатої худоби, рідкого обробленого молока, жирних сирів, кисломолочних продуктів, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання, мінеральних газованих вод, безалкогольних напоїв.

 

Кривошеєва 676514