Прес-випуск

 

До Дня будівельника

 

Традиційно в другу неділю серпня в Україні працівники будівельної галузі відмічають своє  професійне свято. Будівельна галузь відіграє важливу роль у забезпеченні соціально-економічного розвитку Чернігівської області.

Кількість штатних працівників у будівництві з початку року становила понад 2,5 тис. осіб.

Підприємствами області за І півріччя 2015р. виконані будівельні  роботи  на суму 191,5 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з відповідним періодом 2014р. становив 61,4%.

Понад три чверті загального обсягу будівельних робіт виконано підприємствами на будівництві будівель, решта – на  будівництві інженерних споруд. Найбільші обсяги робіт будівельники області виконали на будівництві житла, будівництві та реконструкції об’єктів сільськогосподарського призначення, облаштуванні свердловин для видобутку нафти, будівництві та капітальному ремонті газопроводів.     

Підприємствами Чернігова та Прилук виконано майже 94% загального обсягу будівництва.

Лідерами будівельної галузі в області є Чернігівське ДП  «Укрсівербуд», Чернігівське ТОВ «Житлобудсервіс», Чернігівське ТОВ «Основа Буд–7», Прилуцьке ПП «Трансвіт», Прилуцьке управління бурових робіт, Прилуцьке НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

 

Гречанюк 676591