Прес-випуск

 

Роздрібна торгівля Чернігівської області за січень–червень 2015 року

 

За даними державних статистичних спостережень, у січні–червні 2015р. підприємствами (юридичними особами), які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі в області, реалізовано населенню споживчих товарів на 4105 млн.грн., що становило 81% від рівня січня–червня 2015р.

Половина обсягів роздрібного товарообороту припадала на непродовольчі товари. Вагому частку в роздрібному товарообороті торгової мережі займав продаж товарів фармацевтичних, бензину, дизельного пального (газойлю), матеріалів будівельних та залізних виробів, автомобілів та автотоварів, вартість яких склала майже третину всіх реалізованих споживчих товарів.

Суттєвий вплив на формування обсягу роздрібного товарообороту підприємств мав також продаж м’ясопродуктів, кондитерських виробів, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Понад дві третини реалізованих у роздрібній торговій мережі товарів були вироблені на території України. Переважаюча частка (89%) продовольчих товарів – від українських виробників, частка вітчизняних непродовольчих товарів значно менша (46%).  

 

Альошкіна 41344