Прес–випуск

 

Ефективність використання паливно-енергетичних ресурсів у 2014 році

 

У 2014р. підприємствами та організаціями Чернігівщини використано на виробничо-експлуатаційні та комунально-побутові потреби 1268 тис.т паливно-енергетичних ресурсів в умовному обчисленні, зокрема котельно-пічного палива  –  831 тис.т,  теплоенергії  –  1019 тис.Гкал    та    електроенергії  –  806 млн.кВт∙год. Проти  2013р. споживання  паливно-енергетичних ресурсів зменшилося на 9%.

У структурі використаних енергетичних ресурсів майже дві третини формувало котельно-пічне паливо, 21% – електроенергія та 14% – теплоенергія.

Найбільшими споживачами паливно-енергетичних ресурсів залишаються підприємства промисловості. Ними було використано 88% котельно-пічного палива, 44% теплоенергії та 62% електроенергії. Провідною в структурі промисловості за споживанням енергоносіїв залишається переробна промисловість.

Найбільше паливно-енергетичних ресурсів було спожито підприємствами та організаціями міст Чернігів, Ніжин, Прилуки, Варвинського,  Корюківського та Прилуцького районів. Їх частка в загальному споживанні становила 83%.

 

Раскіна 674664