Прес-випуск

 

До Дня працівників харчової промисловості

 

Харчова промисловість Чернігівщини забезпечує населення широким асортиментом м’ясної, молочної, борошномельно-круп’яної, хлібопекарської продукції, кондитерськими виробами та напоями. В області виробляється 7% від загального обсягу виробництва в Україні макаронних виробів, 6% жирних сирів, 3% вершкового масла та круп, 1% борошна та цукру-піску.

У січні­–серпні 2015р. на підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів працювало 9 тис. осіб штатних працівників, або майже четверта частина (24%) працюючих у промисловості.

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували промислової  продукції (товарів, послуг) на суму 6 млрд.грн.

З початку року підприємствами галузі вироблено 858 тис.дал натуральних мінеральних газованих вод, 412 тис.дал безалкогольних напоїв, 21 тис.т борошна, 20 тис.т хліба та хлібобулочних виробів, 11 тис.т нерафінованої соняшникової олії,  8 тис.т круп, по 6 тис.т жирних сирів, рідкого обробленого молока та молока і вершків сухих, 3 тис.т вершкового масла, більше 1 тис.т м’яса великої рогатої худоби та м’яса свиней, майже 1 тис.т ковбасних виробів.

За січень–червень 2015р. підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 275 млн.грн. капітальних інвестицій, що складає 64% капітальних інвестицій промисловості. Станом на  1 липня 2015р. на підприємствах зосереджено 50 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). Інвестиції надійшли з 15 країн світу, найбільше з Німеччини, Польщі, Вірґінських (Брит.) та Багамських островів.

 

Лисенко 676514