Прес – випуск

Джерела доходів населення області в 2010 році

                    

За  даними  вибіркового  обстеження  умов  життя  домогосподарств, у  2010р. сукупні ресурси (доходи) середньостатистичної сім’ї в області становили   3058 грн. на місяць. Це  на 14,2% більше, ніж у 2009р. На одного жителя припадало в середньому 1301 грн.

Найвищі доходи в Україні, як і раніше, мало населення м.Києва. Середньодушові сукупні ресурси киян у 1,6 раза перевищили  аналогічний показник середньостатистичного українця.

Основним джерелом доходів у бюджет сім’ї області залишається  оплата праці, яка становила більше третини надходжень (38,7%). Пенсії, стипендії та соціальні допомоги були наступною за величиною складовою частиною сімейного бюджету (29%). Найважливіше місце серед них належало пенсії –25,5%.

Доходи від особистого підсобного господарства протягом року зросли та становили 16,5% надходжень, доходи від підприємницької діяльності  та  самозайнятості – 2,6%.

Значну частину (11,3%) займали  допомоги від родичів та інших осіб грошима та продуктами харчування, аліменти, використані заощадження, позики, повернені домогосподарству борги тощо.

 

Семеняко 676-564