Прес-випуск                                              

 

Про роботу промисловості області в січні–листопаді 2011 року

                

У листопаді п.р. випуск промислової продукції проти відповідного місяця минулого року збільшився на 4,3%, а  в січні–листопаді п.р. становив 97,7% до рівня аналогічного періоду 2010р.  

           У переробній промисловості приріст виробництва склав 0,3%. Суттєво   (в 1,6 раза) зросли обсяги продукції у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, на 24,3% – у виробництві готових металевих виробів, на 18,8% – у машинобудуванні, на 16,7% – в обробленні деревини та виробництві виробів із деревини. У целюлозно-паперовому виробництві обсяги продукції становили 98,7% до відповідного періоду минулого року,  у хімічній – 98,3%,  у легкій промисловості, а також у виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів – 96,8%.

           Упродовж січня–листопада п.р. більше видобуто природного газу, зросло виробництво взуття, шпалер, фарб та лаків на основі полімерів, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, верстатів для оброблення дерева, автобусів. Менше, ніж рік тому, видобуто нафти, вироблено тканин, постільної білизни, хімічних волокон, пластмас у первинних формах, пожежних машин.

           Серед продуктів харчування суттєво (на 44,9%) збільшилося виробництво нерафінованої соняшникової олії,  на 30,9% – м’яса і субпродуктів харчових свійської птиці, на 26,6% – цукру, на 4,4% – жирних сирів. Менше вироблено свіжих чи охолоджених яловичини й телятини,  обробленого рідкого молока, вершкового масла, кисломолочних продуктів, борошна, круп, ковбасних  та хлібобулочних виробів.

 

Позняк 676530