Прес-випуск

Підготовчі роботи до проведення Всеукраїнського перепису населення

 

На виконання постанови  Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1205 «Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення» Головне управління статистики проводить підготовчі роботи до майбутнього перепису.

Запорукою якісного проведення перепису населення,  є належний стан адресного господарства.  З цією метою органами державної статистики перевірявся стан адресного господарства в міських поселеннях області: уточнювалися назви вулиць, перевірялася  наявності їх показчиків із назвами та номерних знаків на будинках.

Зараз проводиться один із найважливіших етапів підготовчих робіт  складання квартальних списків житлових будинків  у міських та сільських  населених пунктах. Від якості складання цих списків залежить правильність проведення переписного районування та забезпечення повноти обліку населення під час Всеукраїнського перепису.

У грудні до приватних будинків жителів Чернігівщини завітають реєстратори зі спеціальними посвідченнями. Вони будуть просити відповісти на питання щодо кількості проживаючих у оселі.

Ці дані будуть покладені за основу при розрахунку необхідної кількості переписних кадрів, навантаження на них, необхідної кількості переписного інструментарію для проведення майбутнього перепису.

 

Дусь 675087