Прес-випуск

Як витратити додаткові  кошти?

(за даними вибіркового опитування

населення )

 

У ході опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики в січні п.р, вивчалася думка жителів області щодо першочергових напрямів спрямування можливих додаткових коштів. 

Респондентам було запропоновано визначити три пріоритетні напрями. При значному збільшенні доходів, майже половина домогосподарств спрямувала б додаткові кошти насамперед на лікування та придбання житла; майже два з п’яти – на відпочинок;  кожне третє – на купівлю одягу, взуття, їжі та побутової техніки; кожне четверте – на накопичення; кожне шосте   на освіту;  кожне десяте – на придбання автомобіля.

Порівняно з 2009р. скоротилися частки респондентів, які витратили б додаткові кошти на купівлю одягу та взуття, лікування і купівлю побутової техніки.  Разом із тим зросли частки респондентів, які спрямували б кошти на відпочинок, освіту, придбання автомобіля, на накопичення та придбання житла.

Одностайною була думка респондентів щодо найважливіших для них соціальних та особистих цінностей. Усі групи домогосподарств основним пріоритетом указали здоров’я (85%),   другим – сім’ю та дітей (64%), третім – матеріальний добробут (41%).

 

Бабкіна     676-564