До уваги респондентів державних статистичних спостережень із праці!

 

Звертаємо Вашу увагу, що починаючи зі звіту за січень 2021 року для збору інформації щодо заборгованості з виплати заробітної плати застосовується нова форма №3-борг (місячна) «Звіт про  заборгованість з оплати праці», затверджена Наказом Держстату 21.07.2020 за № 222. Зазначену форму заповнюють підприємства, установи та організації, відібрані для проведення державного статистичного спостереження «Стан виплати заробітної плати» (навіть у разі відсутності заборгованості з виплати заробітної плати та виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності).

Дізнатися, чи потрібно надавати форму №3-борг можна в розділі Респондентам → Сервіс для респондентів «Пошук за кодом ЄДРПОУ». У зазначеному сервісі вміщено також звітно-статистичний інструментарій для перегляду та друку.

Крім того, бланки форми та роз’яснення щодо їх заповнення можна отримати  в розділі РеспондентамАльбом форм державних статистичних спостережень на 2021 рікДемографічна та соціальна статистикаОплата праці та соціально-трудові відносини.

У разі відсутності на підприємстві, в установі та організації заборгованості з виплати заробітної плати та виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, у рядку 2000 розділу І форми слід проставити позначу «√», а всі інші рядки форми не заповнювати.

 

За додатковою інформацію слід звертатися за телефонами: 776-615, 675-087, 65-33-11