ДО УВАГИ РЕСПОНДЕНТІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

 

У зв’язку з реалізацією плану дій Уряду щодо реформування органів державного управління та оптимізацією структури територіальних органів державної статистики  з 31 грудня 2019 року припиняють свою діяльність відокремлені підрозділи статистики в районах Чернігівської області, зокрема, управління статистики у Менському, Ніжинському та Прилуцькому районах, відділи статистики у Бахмацькому, Бобровицькому, Городнянському, Ічнянському, Козелецькому, Новгород-Сіверському, Семенівському, Сновському районах та сектор статистики у Корюківському районі.

З 01 січня 2020 року повноваження відокремлених підрозділів статистики за всіма питаннями буде виконувати Головне управління статистики у Чернігівській області за адресою:14000, м.Чернігів, вул. Гонча, 37, тел.675027.

З 1 січня 2020 року усі форми державних статистичних спостережень та фінансової звітності необхідно подавати в електронному вигляді або у Головне управління статистики у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Гонча, 37, 1-й поверх, кім.108,110.

Перелік форм, за якими необхідно звітувати до органів державної статистики, можна отримати на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Чернігівській області в сервісі для респондентів «Пошук за кодом ЄДРПОУ», що розміщений у розділі «Респондентам» .  

Бланки форм статистичної звітності та інструкцій/роз’яснень щодо їх заповнення представлені на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Чернігівській області в розділі «Респондентам» «Альбом форм державних статистичних спостережень».

Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності зазначено на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Чернігівській області у розділі «Респондентам» «Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності».  

Контактні телефони з питань подання звітності: (0462) 77-66-15, 77-40-95, 77-46-04

Для отримання відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) необхідно надіслати відповідний запит та документ про оплату в зручний для Вас спосіб (поштою або електронною поштою (post@chernigivstat.gov.ua), або отримати інформацію безпосередньо у Головному управлінні статистики у Чернігівській області (14000, м. Чернігів, вул. Гонча, 37, 1-й поверх, кім.106).

Більше інформації можна отримати у розділі «Діяльність» «Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України» «Отримання інформації з ЄДРПОУ».

Контакті телефони з питань отримання відомостей з ЄДРПОУ: (0462) 67-50-86.

 

 

Дякуємо за розуміння та подальшу співпрацю!